Ресторан у Львові

Мода на окремі страви, або цілі кухні певного народу світу  мінлива. Тільки гастрономічна захопленість  м’ясом не підкорюється цьому правилу. Також вона не знає будь-яких меж: у статі, віці, національності та порах року. Так було і так буде, ми переконалися у цьому і відкрили стейк хаус “The Гриль” – Львів давно очікував саме на такий заклад. Гасло нашому ресторану ми обрали відповідне: вартість стейку може бути виправдана тільки його якістю.

Смак підсмаженого на нашій кухні м’яса переконає кожного гурмана у тому, що відбиті стейки справжніми не бувають. А якість досягається завдяки наступним чинникам:

  • майстерність наших кухарів;
  • свіжа свинина або яловичина;
  • гриль виробництва компанії Хаспер;
  • деревинне вугілля;
  • приправа належної якості та таємного виробництва.

Забрати один з них – і омріяного стейку не вийде.  Тому ми зосереджено пильнуємо, щоб усі вони ніколи не покидали «The Гриль». Меню нашого ресторану задовольнить самі вибагливі смаки, а почастувати ми зможемо будь яку кількість гостей – наші порції починаються від 150 грам і сягають межі одного кілограму.

Незважаючи на виражену зосередженість нашого меню на стравах з свинини та яловичини, ми не змогли оминути смаки різних народів. Отже, ресторан розташований в історичній частині міста, на перетині туристичних шляхів, тому в наших стінах народжуються страви кухні народів світу. Принаймі – легендарні з них. За бажанням, в нас ви зможете замовити піцу. Львів багатий на піцерії усілякого ґатунку, але тільки нашу не здатні подолати двоє голодних чоловіків.  Вона в нас чималенька, та від душі оздоблена і сиром, і рештою важливих інгредієнтів.  Усі наші постійні клієнти скуштувавши її раз, надалі замовляють піцу додому та в офіс – коли їм бракує часу, щоб особисто відвідати ресторан.

Захопила нас й східна кухня – ресторан сьогодні пропонує найкращі страви з відомого світу переліку. Ми частуємо наших гостей не тільки традиційними ролами, а й унікальними першими стравами та  більше ніж дивними для нашої місцевості морепродуктами.

Кухарі нашого гастропабу вміють задовольнити найвибагливіші смаки. Переконатися в тому легко: завітайте до нас особисто.

ico_gryl ico_amigo ico_mex ico_sushi ico_cork ico_fixaj Яндекс.Метрика