Піца у Львові

У часи свого народження, а це сталося на початку другого тисячоліття, піца була улюбленою стравою простого люду. Цілком раптово, 150 років тому, вдячний італійський король Умберто Перший вирішив вразити власну дружину – Маргариту Савойську дивною стравою. І саме на день її народження. Піцайоло Рафаеле Еспозито випік цю страву, начинкою до якої стали базилік, томати та моцарела, що символізували кольори італійського прапору. І доля піци була вирішена.

Приголомшена смакотою королева Маргарита дозволила назвати страву власним ім’ям і заборонила випікати де не будь, крім власного паласу. Революційний народний супротив розчинив цей наказ в самому собі, і дуже скоро «Маргариту» смакували скрізь й усі, без виключення: і золотарі, і маркізи. А слава виштовхнула її за межі Італії.

Насправді, піца стала першою всесвітньо відомою інтернаціональною стравою. В нашому місті її подавали вже сто років тому – більше того, у ті самі часи з’явилася і доставка піци. Львів завжди був прогресивним європейським містом.  А в Індії піца набула місцевих смакових уподобань: там в неї додають маринований імбир, баранячий фарш та соєвий сир. Японці смакують цю страву з  вуграми та кальмарами. А  в Пакистані не уявляють піцу без гострого карі, а в Бразилії з зеленим горохом.

“Маргарита” особливо вдається кухарям нашого ресторану. Зрештою, будь-яким витвором кулінарії за старовинним італійським рецептом лишаються вельми задоволеними усі наші гості. При бажанні, посмакувати нею можна не виходячи з дому, офісу або готелю. Достатньо просто замовити піцу. Львів не настільки великий, щоб існував ризик покуштувати її прохолодною.

Знижки та акції не діють у святкові дні, а саме:
1 січня, 7-8 січня, 13-15 лютого, 7-9 березня, 1,9 травня, 19 червня, 28 червня, 23-24 серпня, 14 жовтня

ico_gryl ico_amigo ico_mex ico_sushi ico_cork ico_fixaj Яндекс.Метрика