“На каву до Львова” Обміняй каву на поцілунок в The Гриль!

Вже традиційно кожного року восени у місті Лева відзначають найароматніший фестиваль країни – VII Міське свято “На каву до Львова” Для цього Свята найкращі львівські кав’ярні підготують тонни найсмачнішої кави з усього світу та надзвичайно великій вибір смачних кавових ласощів. Все це буде презентовано на рекордному Кавовому ярмарку.

Спеціально для VII Міського свята “На каву до Львова” буде створено ексклюзивну кавову суміш, яку можна буде придбати щойно підсмаженою і лише під час Свята.

Кавові вітання зі Львова! На Святі кожен охочий зможе відправити авторські кавові листівки від художників Іванки та Олександра Войтовичів у будь-яку точку планети. Таку можливість отримають всі, хто завітає у Кавову пошту “Зі Львова з любов’ю”.

Наш заклад теж,не стане виключенням,та долучиться до загальноміського свята – будемо обмінювати каву на поцілунок!

Інтригуючим моментом свята стане прибуття кавових Короля та Королеви, які вирушать у тур за пошуками найгостиннішої кав’ярні із найсмачнішою кавою.

Програма VII Міського свята “НА КАВУ ДО ЛЬВОВА” за цим посиланням: http://lviv-online.com/ua/events/other/vii-miske-svyato-na-kavu-do-lvova

Знижки та акції не діють у святкові дні, а саме:
1 січня, 7-8 січня, 13-15 лютого, 7-9 березня, 1,9 травня, 19 червня, 28 червня, 23-24 серпня, 14 жовтня

ico_gryl ico_amigo ico_mex ico_sushi ico_cork ico_fixaj Яндекс.Метрика