Багато смачненького – тільки в Тhе Гриль!

Перший справжній стейк-хаус у Львові пропонує великий вибір неймовірно смачних страв з м’яса: корейку свинну, телячу полядвицю, домашні ковбаски курячі крила-чілі, філейну свинину, печену рибу, печені овочі, і – звичайно – Стейк!

Перший справжній стейк-хаус у Львові

Real satisfactions – реальні задоволення

Заклад оформлений у стилі Американського Заходу початку 20 сторіччя, а також реформаторська Японія — і все в атмосфері справжнього американського лофту, ніби перенесеного до Львова з Каліфорнії.

Зручні меблі виключно ручної роботи, антикварні комоди з південної Азії, масивні столи, безліч характерних декорів, що візуально підкреслюють концепцію закладу – вміле поєднання Сходу та Заходу – стейк та суші, наша привітність та гостинність – все для Вашого задоволення та вдалого відпочинку.

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат від GOOD FOOD HOUSE - чудовий знак уваги для найдорожчих та близьких.

Подаруйте своїй сім’ї, друзям або колегам незабутню вечерю.

Зручний для Вас спосіб розрахунку та приємні спогади для Вас або Ваших працівників,друзів та партнерів (+ картка постійного клієнта при купівлі сертифікату на суму від 500 грн)

Сертифікати номіналом 200, 500 та 800 грн - Ви можете придбати як за готівку так і за безготівку зателефонувавши 067 670 02 42

Картка постійного клієнта

ЄДИНА для всіх закладів GOODFOODHOUSE

Про умови отримання можна довідатись у бармена у ресторані The Гриль

  • 4 зали ● 111 місць ● 50 фуршет

  • Парковка безкоштовна, не охороняється

  • з 12:00 до 23:00

gas highway coyote grill amigo mexican uglyjack Яндекс.Метрика